Witamy na stronach serwisu: Regionalne Izby Obrachunkowe
 
 

  O ...

· RIO
· Krajowa Rada RIO
· Akty prawne
· Adresy Izb
 

  Menu główne

· Strona główna
· Forum
· Ankiety
· Ciekawe strony
· Kontakt

Zbiory tekstów
· Nowe akty prawne
· Pisma i interpretacje
· KR RIO
· Pisma UOKIK
· Orzecznictwo
· Wyniki kontroli NIK
· Varia
· Unia Europejska


 

  Systemy sprawozdawcze


BeSTi@
· Aktualizacja do wer. 4.061.03.34 dla JST i RIO (z dn. 2017-10-05)
· Sumy kontrolne pobieranych plików (SJO BeSTi@ - tylko dla Administratora)

· Poradnik "Symulacje WPF"


SJO BeSTi@
· Aktualizacja do wer. 4.061.03.34 (z dn. 2017-09-29)
· Sumy kontrolne pobieranych plików (SJO BeSTi@ - tylko dla Administratora)




Dług publiczny
· Rb-Z, Rb-N - wzory dla JST (za 1,2 i 3 kwartał)
· Rb-Z/UZ, Rb-N/UN - dla 4 kw 2013 r. - wzory dla JST (WYŁĄCZNIE dla sprawozdań za IV kwartał)


Wynagrodzenia nauczycieli (art.- 30a KN)
· Wersja elektroniczna sprawozdania za 2015 r. [wersja wzoru z 2016.11.21 - źródło: MEN, www.men.gov.pl]
 

  Znajdź w serwisie



Zaawansowane
 

  Logowanie

Użytkownik
Hasło

Nie masz jeszcze konta ?
Chcesz publikować treści
we własnym imieniu ?
Zapomniałeś hasła ?
Kliknij tutaj
 

  Aktualnie online

Aktualnie jest 292 gości i 0 użytkowników online

Jesteś anonimowym użytkownikiem. Możesz się zarejestrować klikając tutaj


Wizyt w serwisie: 61388107
 

 
 


RIO w Kielcach

Nazwa RIO:

Regionalna Izba Obrachunkowa w Kielcach

Zasięg terytorialny (województwo):

Świętokrzyskie

Adres pocztowy:

ul. Targowa 18
25-520 Kielce

Adres do korespondencji:

j.w.

Telefony (centrala)

(41) 368-11-22 do 25

Fax:

(41) 344-59-01

Adres e-mail

kielce@rio.gov.pl
sekretariat@kielce.rio.gov.pl

Prezes RIO

 

imię i nazwisko

 

telefon

(41) 368-11-25 wew. 157

e-mail

prezes@kielce.rio.gov.pl

Zastępca Prezesa RIO

 

imię i nazwisko

p.o. Zbigniew Rękas

telefon

(41) 368-11-25 wew. 156

e-mail

zbigniew.rekas@kielce.rio.gov.pl

Wydział Informacji, Analiz i Szkoleń

 

imię i nazwisko Naczelnika

Maria Miernik

telefon

(41) 368-11-23 wew. 219

e-mail wydziału

wias@kielce.rio.gov.pl

Wydział Kontroli Gospodarki Finansowej

 

imię i nazwisko Naczelnika

Jerzy Mierzwa

telefon

(41) 368-11-24 wew. 123

e-mail

wkgf@kielce.rio.gov.pl
jerzy.mierzwa@kielce.rio.gov.pl

Biuro Izby

 

imię i nazwisko Kierownika Biura

Anna Fidowicz

telefon

(41) 368-11-22 wew. 112

e-mail wydziału

biuro@kielce.rio.gov.pl

Informatyk

 

imię i nazwisko

Kamil Górski

telefon

(41) 368-11-23 wew. 161

e-mail

informatyk@kielce.rio.gov.pl


Kolegium Regionalnej Izby Obrachunkowej w Kielcach

Banasik Stanisław

(41) 368-11-22 wew. 128

stanislaw.banasik@kielce.rio.gov.pl

Czerw Wojciech

(41) 368-11-22 wew. 159
wojciech.czerw@kielce.rio.gov.pl

Dębowska-Sołtyk Monika

(15) 833-24-84

monika.soltyk@kielce.rio.gov.pl

Marczewska Joanna

(41) 368-11-22 wew. 110
joanna.marczewska@kielce.rio.gov.pl

 Midura Ewa

(41) 368-11-22 wew. 111
ewa.midura@kielce.rio.gov.pl

 Piasecki Ireneusz

(41) 368-11-22 wew. 124
ireneusz.piasecki@kielce.rio.gov.pl


Zespół Zamiejscowy w Sandomierzu

Zasięg terytorialny (województwo):

Świętokrzyskie

Adres pocztowy:

ul. A. Mickiewicza 34, 27-600 Sandomierz

Telefony (centrala)

15 833-24-84  

Fax:

15 833-24-84  

e-mail

sandomierz@rio.gov.pl


Komisja Orzekająca
w Sprawach o Naruszenie Dyscypliny Finansów Publicznych
przy Regionalnej Izbie Obrachunkowej w Kielcach

Pokój 422

41 368-11-22 wew. 222
kndf@kielce.rio.gov.pl

powrót do mapy

 
 


 
 
Web site derived from PostNuke, which is Free Software released under the GNU/GPL license
Warunki użytkowania | Polityka Prywatności |  Webmaster
Copyright 2002- RIO Łódź